Sufity napinane i sufity podwieszane

Sufity napinane i sufity podwieszane, remonty i wykańczanie wnętrz to nasza specjalność, działamy w Łodzi, Wrocławiu i Warszawie.

Sufit napinany to rodzaj sufitu podwieszanego który jednak ma o wiele więcej zalet i możliwości od sufitów kartonowo-gipsowych czy typu ”armstrong”.

Jakość i wytrzymałość sufitów jest potwierdzona 15-sto letnią gwarancjom producenta na gładkość ,brak pęknięć i niezmienność koloru

Montaż sufitu napinanego najczęściej trwa kilka godzin i polega na przykręceniu listew montażowych po obwodzie sufitu a następnie podgrzaniu , naciągnięciu i wpięciu foli w listwy. Proces ten nie powoduje większego bałaganu i nie ma konieczności wynoszenia mebli.

Konserwacja jest to sprawa o której można zapomnieć gdyż sufit nie wymaga malowania a gdyby przypadkiem się zabrudził wystarczy go przemyć tak jak szybę woda z dodatkiem detergentu.

Możliwości aranżacji za pomocą sufitów napinanych są olbrzymie, sufity takie są produkowane w bardzo różnorodnej strukturze i bogatej kolorystyce. Można nadać im dowolny kształt i łączyć rożne rodzaje ze sobą.

-sufit błyszczący – folia ta powoduje że sufit odbija jak lustro co daje efekt optycznego

podwyższenia pomieszczenia

-sufity matowe – są podobne do sufitów z K/G lecz nie pękają i nie wymagają malowania

-sufity transparentne – folia taka jest półprzezroczysta i jest wykorzystywana do sufitów które są

podświetlane od góry co powoduje że sufit może świecić cała swoja

powierzchnią , ledy użyte do podświetlenia mogą być montowane na rożne

sposoby i świecić w dowolnym kolorze (używamy taśm led naiwniejszej

jakości ”epistar”a dodatkowo montujemy je na taśmie radiacyjnej i udzielamy

2 letniej gwarancji).

-sufity z nadrukiem – na sufitach takich można wydrukować dowolne zdjęcie i dodatkowo je

podświetlić , można je także montować na ścianach jako rodzaj obrazu.

Sposoby podświetlania , sufity napinane można podświetlać w dowolny sposób można zamontować tradycyjne żyrandole, plafony, halogeny ale także nowoczesne ledy i światłowody(gwieździste niebo), sufit taki sam w sobie może być lampom.

Lekkość sufitu napinanego sprawia że nie obciąża on stropu, a strop taki nawet nie musi być wytynkowany (kolejna oszczędność). Pod powłoka sufitu napinanego można ukryć wszelkie instalacje, kable, rury. Sufit jest odporny na zalanie i bardzo wytrzymały a folie z których wytwarza się nasze sufity są produkcji Niemieckiej oraz Francuskiej i posiadają wszelkie certyfikaty i zgodności z normą przeciwpożarowa.

Polityka prywatności Kontakt sufity napinane łódzkie sufit napinany łódzkie remonty mieszkań łódź remonty łódź napinane sufity sufity napinane łódź sufity napinane cena sufity podwieszane łódź wykańczanie wnętrz łódź wykańczanie wnętrz sufity napinane sufit napinany

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij